شیرآلاتی که انتخاب می کنید، باید با محیط مورد نظر شما همخوانی داشته باشد. در راهنمای خرید شیرآلات البرز روز، که توسط فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، تهیه شده است، نکاتی که به شما در خرید شیرآلات کمک می کند، آورده شده است.

شما با مطالعه این مقاله، با انواع شیرآلات تولید شده البرز روز، کیفیت و متریال های آن ها و رنگ های متنوع این شیرآلات آشنا خواهید شد. هدف از تهیه این راهنما این است که، متناسب با نیاز خود و بودجه مورد نظرتان، انتخاب را برای شما آسان تر کنیم.

در ادامه، شما را با شرکت البرز روز آشنا می کنیم. همچنین از خدمات، کیفیت و انواع شیرآلات و دسته بندی های آن آشنا می شوید.

شرکت البرز شیر مهتاب، با نام تجاری البرز روز، با هدف تولید انواع شیرآلات کار خود را شروع کرد. با توجه به گستردگی برندهای خارجی و نیاز روز افزون مصرف کنندگان برای خرید شیرآلات، این برند سعی در تولید شیرآلات با کیفیت بالا و تنوع زیاد کرده است.

این شرکت در سال 1386 شروع به تحقیق و جمع آوری اطلاعات در رابطه با انواع شیرهای ساختمانی کرد. بعد از 2 سال جمع آوری داده، سرانجام در سال 1388 با داشتن اطلاعات کافی، خط تولید شیرآلات خود را راه اندازی کرد.

شیرآلات البرز روز ساخت کجاست؟

شیرآلات البرز روز ساخت ایران است. کارخانه این برند در شهرک صنعتی عباس آباد واقع شده است. در حال حاضر با 200 پرسنل فعال موفق به تولید بیش از 250 محصول کرده است.

آشنایی با انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی البرز روز

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی برای نصب در آشپزخانه و سرویس بهداشتی طراحی شده اند. از ویژگی مشترک آن ها می توانیم به داشتن دستگیره اهرمی اشاره کنیم. 

در ادامه بررسی می کنیم که دستگیره اهرمی چیست.

شیرآلات اهرمی روکار البرز روز

شیرآلات اهرمی، با داشتن دسته ای چرخان به شما در تنظیم میزان فشار آب یا میزان دمای آب کمک می کند.

شیرآلات قدیمی به دیوار نصب می شوند و معمولا 2 دسته پیچی داشتند. با استفاده از این دسته ها دمای آب و میزان فشار آب کنترل می شد. اما در شیرآلات جدید ساخته شده توسط البرز روز 2 دسته به یک دسته کاهش یافت و تبدیل به دستگیره های اهرمی شده است. 

شیرآلات اهرمی البرز روز عبارت اند از:

  1. شیرآلات سینک ظرفشویی
  2. شیرآلات توالت
  3. شیرآلات حمام
  4. شیرآلات روشویی

شیرآلات اهرمی سینک ظرفشویی البرز روز

شرکت البرز روز شیرآلات ظرفشویی را با توجه به نوع سینک و نیاز شما در طرح های مختلفی تولید می کند. شیرآلات شلنگدار و فنری از جمله آن ها می باشد.

شیرآلات ثابت سینک ظرفشویی البرز روز

اگر به دنبال، شیرآلاتی با علم ثابت هستید این بهترین گزینه برای شما می باشد. لازم به ذکر است، معمولا شیرآلات ثابت برای آشپزخانه هایی با یک سینک طراحی شده اند. علم این شیرآلات در بعضی مدل ها به سمت چپ و راست چرخش دارد. همچنین در مدل ها و رنگ های بسیار زیادی تولید شده است.

 اسپیرال نامی از مدل های تولید شرکت البرز روز است. این شیر در رنگ بندی های برنز، طلایی، طلایی مات و رنگ پرطرفدار کروم تولید و عرضه در بازار می شود.

شیرآلات شاوری (شلنگدار) ظرفشویی البرز روز

اگر آشپزخانه شما دارای 2 سینک بزرگ است نیاز به شیر ظرفشویی دارید که بتواند تمام قسمت های سینک را برای شستشو پوشش دهد. به همین جهت البرز روز شیرآلات شاوری یا شلنگ دار را تولید کرده است.

نحوه کار کردن آن ها با شلنگ مخفی است که داخل علم شیر پنهان شده است. با فشردن دکمه ای که در سر علم شیر قرار دارد شلنگ آن بیرون می آید. در اینصورت شما قادر خواهید بود که تمام نقاط سینک را که به آن دسترسی ندارید، شستشو دهید. با وزنه هایی هم که در علم شیر تعبیه شده با فشاری کوچک شلنگ جمع شده و به حالت اول خود باز می گردد.

شیرآلات روکار دوش حمام البرز روز

اگر می خواهید شیر دوش حمام بخرید پیشنهاد ما البرز روز است.

وظیفه شیرآلات دوش حمام، انتقال آب به دوش است تا مورد استفاده قرار گیرد. همچنین تنظیم دمای آب و فشار آب دلخواه شما را به عهده دارد. بنابراین باید شیر حمامی تهیه کنید، که در برابر مجاورت روزانه با آب و استفاده از دستگیره آن، به این زودی خراب نشود.

شیرآلات توالت اهرمی البرز روز

این شیرآلات روی دیوار نصب و به شلنگ توالت متصل می شوند.

نصب آن ها به صورت روکار است و اندازه های متناسبی که دارد، برای نصب در همه فضاهای سرویس بهداشتی مناسب است. با انتقال آب از شیر توالت به شلنگ توالت، آب مورد نیاز در اختیار شما قرار می گیرد.

شیرآلات توالت (آفتابه) البرز روز، در مدل ها و رنگ های متنوعی ساخته شده است. فقط به این نکته توجه داشته باشید که شیرآلات توالت البرز روز، دارای شلنگ روی پکیج خود نیستند و باید به صورت جداگانه تهیه شوند. شرکت البرز روز شلنگ توالت نیز تولید می کند.

شیرآلات البرز روز مدل ابلیک به رنگ سفید طلایی، دارای شیر جهت استفاده در توالت می باشد. از ویژگی های بارز آن به رنگ آن داشتن آلیاژ برنج در بدنه می توان اشاره کرد.

شیرآلات اهرمی روشویی

اگر روشویی شما کابینتی است و دارای کاسه ای گرد مانند است این بخش را بخوانید.

برای این مدل کاسه های روشویی، اغلب شیرآلاتی با دستگیره اهرمی و علم پیشنهاد می شود. چراکه، ارتفاع کاسه روشویی استفاده شده با علم روشویی باید متناسب باشد تا هنگام استفاده آب به اطراف نریزد و از هدر رفتن جلوگیری شود.

شیرآلات اهرمی روشویی البرز روز، با قابلیت نصب روکار در دو مدل پایه بلند و پایه کوتاه طراحی شده است.

اگر ارتفاع کاسه روشویی شما بلند است پیشنهاد ما شیر روشویی پایه بلند است. در غیر این صورت می توانید از پایه کوتاه آن استفاده کنید. مدل هایی مثل اسپیرال و کارن دارای روشویی پایه بلند هستند.

شیرآلات اهرمی پایه کوتاه و پایه بلند البرز روز، در رنگ های کلاسیک و مدل های زیادی تولید شده است. به دلیل استفاده روزمره از شیرآلات روشویی البرز روز از آبکاری برای دوام بدنه و ظاهر شیر استفاده می کند. این تصمیم البرز روز سبب شده است تا شیر های روشویی جزو بهترین شیرآلات ایرانی برای استفاده در سرویس بهداشتی به حساب بیاید.

ست شیرآلات البرز روز

گاهی برخی از خریداران، مایل به خرید انواع شیرآلات به صورت یکسان هستند. در اینصورت شیرآلات آشپزخانه و سرویس بهداشتی به دلیل یکسان بودن ظاهری شکیل به خود می گیرد.

انواع شیرآلات البرز روز، که در بالا به تمامی آن ها پرداخته ایم، به صورت ست شده به فروش می رسند. لازم به ذکر است که شما شیرآلات سینک شاوری، فنری و دو منظوره را باید جداگانه خریداری کنید. زیرا که، این شیرآلات به صورت جداگانه و جهت رفع نیاز ها و خواسته های متفاوت شما تولید می شوند.

خصوصیات مشترک شیرآلات البرز روز

کیفیت و توجه به جزییات از ارکان های مهم تولید شیرآلات در شرکت البرز روز است. برخی از ویژگی های شیرآلات البرز روز به شرح زیر است:

  1. اندازه شیرآلات
  2. جنس بدنه
  3. کارتریج استاندارد
  4. دستگیره اهرمی

در ادامه به بررسی برخی خصوصیات آن ها می پردازیم.

در ساخت شیرآلات البرز روز، به اندازه آن ها دقت شده است. به طوری که در هنگام استفاده از این شیرآلات، در شستشو به راحتی از آن ها استفاده کنید.

استفاده از آلیاژ برنج، در بدنه آن از مهم ترین ویژگی ها است. زیرا که بسیار مقاوم و ضربه ناپذیر است. همچنین برای سلامتی شما خطری ندارد.

در تمامی این شیرآلات از کارتریج سرامیکی استفاده شده است. وظیفه این قطعه کنترل میزان خروجی آب است.

شرکت البرز روز دستگیره های اهرمی را برای شیرآلات خود انتخاب کرده است. زیرا که با تعبیه یک دستگیره شما به راحتی قادر به تنظیم آب خواهید بود. در واقع می توانید میزان گرمای مورد نظر و جریان آب مورد نظر خود را اعمال کنید. در تمامی دستگیره های خود نیز از زاماک استفاده کرده است.

شیرآلات بهداشتی ساختمانی در آشپزخانه و حمام و محیط هایی که با آب تماس مستقیم دارند، استفاده می شود. بنابراین تمامی متریال ها و فناوری های استفاده شده در ساخت این شیرآلات متناسب با این موضوع است.

اغلب در شیرآلات رنگی البرز روز از آبکاری پودری الکترواستاتیک استفاده شده است. این فرایند بسیار دقیق بوده و با ضخامت میکرون بالایی صورت گرفته است. این نوع آبکاری اثر لک آب و انگشت را به جای نمی گذارد.

کیفیت شیرآلات البرز روز

متریال های به کار رفته در ساخت شیرآلات البرز روز، مورد تایدییه اروپا و ایران است.

البرز روز همواره سعی داشته تا شیرآلات تولید خود را همگام با استاندارد های روز دنیا عرضه کند. بنابراین، تیمی از متخصصان به صورت همیشگی در حال تست و ارزیابی شیرآلات تولیدی بر اساس استاندارد های مورد نیاز هستند. همین امر، سبب شده تا شرکت البرز روز موفق به کسب گواهی نامه های ISO شود.

استفاده از بهترین متریال روز دنیا مانند آلیاژ برنج در بدنه و استفاده از زاماک در دستگیره شیرآلات طول عمر آن را بالا می برد. قطعات استفاده شده نیز از یک واشر تا کارتریج توسط البرز روز با دقت بسیار انتخاب شده است.

از عوامل دیگر که نشان دهنده کیفیت شیرآلات می باشد، گارانتی محصول است.

گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات البرز روز

شیرآلات به دلیل اینکه، از آن ها به صورت عمری استفاده می شود، باید با گارانتی و خدمات پس از فروش خریداری گردد. این ویژگی نشان دهنده کیفیت بالای محصول است.

شرکت البرز روز 5 سال گارانتی برای شیرآلات در نظر گرفته است. این گارانتی شامل تعویض قطعات در صورت خرابی می شود. شما می توانید از  متخصصین مورد تایید شرکت البرز روز برای نصب شیرآلات خود استفاده کنید. در این صورت گارانتی برای شما فعال می شود.

این شرکت دارای خدمات پس از فروش در سراسر ایران و به صورت طولانی مدت است. اگر بعد از اتمام دوره گارانتی خود، نیاز به تعویض قطعات یا کارشناسی برای مشکلات به وجود آمده باشید، می توانید از خدمات پس از فروش البرز روز استفاده کنید.

انواع رنگ بندی شیرآلات البرز روز

اگر اولویت شما برای خرید شیرآلات رنگ و نمای ظاهری است، این بخش می تواند به شما در خرید آسان کمک کند.

شیرآلات البرز روز را می توان از نظر رنگ بندی نیز دسته بندی کرد. تولیدات شیرآلات بهداشتی البرز روز، با رنگ بندی های مختلفی است. تولیدات تک رنگ تا رنگ های فانتزی و رنگ بندی های ترکیبی می توان نام برد.

شیرآلات تک رنگ البرز روز، در رنگ های کروم، سفید، مشکی، طلایی براق، طلامات و در برخی مدل ها کروم مات است. رنگ های کروم و طلایی براق، ظاهر بدنه شیرآلات را شفاف کرده است. اغلب ست های شیرآلات البرز روز و شیرهای فنردار و دو منظوره از این دسته هستند.

اگر دوست دارید که از رنگ های تک رنگ ساده استفاده کنید رنگ های سفید و مشکی بهترین گزینه هستند. شیرآلات سفید یا مشکی البرز روز مناسب دکوراسیون های خاص آشپزخانه است.

رنگ بندی های ترکیبی شامل رنگ سفید و طلایی است. شیرآلات مدل ابلیک، نیلا و جوکر البرز روز، رنگ سفید طلایی دارند.

اگر علاقه مند به خرید شیرآلات با رنگ های فانتزی هستید، پیشنهاد ما به شما شیرآلات شاوری البرز روز است. این محصولات، علاوه بر رنگ های متنوعی که دارند، کابرد و ویژگی های خاصی نیز دارند. از شیرآلات شاوری در آشپزخانه و در سینک استفاده می شود. بنابراین می توانید با خرید این شیرآلات رنگ های شاد را به آشپزخانه خود بیاورید. همچنین از کاربرد آن نهایت استفاده را بکنید.

نوع آبکاری شیرآلات، رنگ آن ها را نیز مشخص می کند. شیرآلات کروم دارای آبکاری نیکل کروم دارند. اکثر شیرآلات رنگی، چه رنگ های تک رنگ مثل سفید و مشکی و چه رنگ های فانتزی مثل سبز و قرمز و انواعی دیگر، دارای آبکاری پودری الکترواستاتیک هستند. این نوع آبکاری ها علاوه بر ظاهر زیبایی که به شیرآلات و در نهایت به آشپزخانه و سرویس بهداشتی شما می دهند، کیفیت بسیار خوبی نیز دارند.

ضخامت آبکاری انجام شده، بالا است. بنابراین کمترین صدمه طول زمان، به شیرآلات شما وارد می شود. همان طور که می دانید، از  شیرآلات در فضاهایی استفاده می شود که با آب ارتباط مستقیم دارند. بنابراین بسیار مهم است که در طول زمان اثری از لکه آب روی بدنه به جای نماند. ضخامت آبکاری شیرآلات البرز روز و نوع متریال آن ها این اطمینان را برای شما به وجود می آورد.

نصب شیرآلات البرز روز

اگر می خواهید که خودتان شیرآلاتی که خریداری کرده اید را نصب کنید، این بخش می تواند برای شما مفید باشد.

شرکت البرز روز برای شیرآلات خود قابلیت نصب آسان در نظر گرفته است. اگر کمی با آچار و سایر وسایل های مورد نیاز کار کرده باشید، می توانید این کار را انجام دهید.

اما بهتر است برای نصب شیرآلات از متخصصین مجرب کمک بگیرید. عموما نصاب شیرآلات ساختمانی، با توجه به تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند گزینه های بهتری هستند. در این صورت گارانتی تعویض قطعات و سایر مشکلاتی که ممکن است اتفاق بیافتد، فعال می شود. علاوه بر این ها شما می توانید، از خدمات پس از فروش شیرآلات البرز روز نیز استفاده کنید.

شما مبنوانید لرای خرید انواع شیر الات روکار و توکار البرز روز در رنگ های مختلف به سایت بازرگانی لورنزا مراجعه کرده یا با کارشناس های فروش ما با تلفن های زیر در تماس باشید

09351984299—– 02188601198

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه